خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

آموزش تبدیل PDF به Word

  آموزش تبدیل PDF به Word

    دوستان خوبم سلام  برای تبدیل pdf به word باید ابتدا برنامه تبدیل آن را نصب کنید.

  سپس بعد از آن می توانید فایلهای پی دی اف خود را با انتخاب کردن هریک به طور جداگانه اضافه کنید . این کار را می متوانید با استفاده از فایل بروزر یا با انتخاب فایلها انجام دهید . سپس تمام فایلهای پی دی افی را که انتخاب کردید در صف تبدیل قرار می گیرند.

  حالا با کلیک بر روی دکمه ی تبدیل، تمامی فایلهای پی دی اف شما به فایلهای ورد با فرمت Doc تبدیل می شوند که می توانید هر فولدری را که تبدیل شد بلافاصله مشاهده کنید. فایلهای تبدیل شده با همان نامی که داشتند ذخیره می شوند تا پیدا کردن آن ها ساده و آسان باشد.

  در حین فرایند تبدیل شما می توانید با پیامهایی که برنامه به شما می دهد بفهمید که تبدیل با موفقیت انجام گرفته است یا نه . یکی از چیزهایی که تبدیل گر پی دی اف به ورد را خسته کننده می کند نصب خودکار جعبه ی ابزار Boxsoft در زمانی که تبدیل آغاز می شود ، است . بدتر از آن این است که نوار ابزار و سفحه ی خانگی مربوط به آن را هم در هنگامی که کاربر در برنامه است اجرا می کند و این واقعا یکی از چیزهایی است که برنامه را خسته کننده می کند .

   

   

   

   

  خط فرمان تبدیل

  کاربرانی که از خط فرمان استفاده می کنند با چنین مشکلاتی روبه رو نیستند . فرایند تبدیل فایلهای پی دی اف به ورد چنین است :

  PdfToWordCmd.exe “D:\in\sample1.pdf” “-d:\out1.doc

  دایرکتوری اول در واقع دایرکتوری منبع است که می خواهد از پی دی اف تبدیل شود و دایرکتوری دوم خروجی آن است که می خواهد به ورد تبدیل و ذخیره شود .

  مزایای این روش این است که : مانند روش قبل صفحات نت تولید و باز نمی شوند و همچنین مشکل جعبه ابزار برنامه را هم بعد از تبدیل نداریم .همچنین باید خاطر نشان کرد که در حالت command line شما نمی توانید به صورت دسته ای فایلها را تبدیل کنید مگر اینکه فایلهای دسته ای خود را به صورت فایهای چندگانه ی پی دی اف به یک باره تبدیل کنید

  مزیت سوم این است که می توانید به برنامه اجازه دهید که دایرکتوری ها را بررسی کند تا پوشه های پی دی افی را که در آن ذخیره شده است به صورت خودکار تبدیل کنید .

  کیفیت نبدیل فایلهای تبدیل شده از پی دی اف به ورد عالی است حداقل کیفیت فایلهایی که ما تبدیل کردیم بسیار عالی بود . با این حال سازنده باید همان اشکالی را که مطرح شد ( تولید سفحات اینترنت و جعبه ابزار موجود در هنگام خروج) را با گزینه ای که در اختیار ما می گذارد فعال یا غیر فعال کند . این اشکال کمی غیر حرفه ای و خسته کننده است .

  امید وارم براتون مفید باشه نظر یادتون نره............

   


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فایلهای ,برنامه ,توانید ,ابزار ,دایرکتوری ,صورت ,تبدیل کنید ,خسته کننده ,فرایند تبدیل ,جعبه ابزار ,فایلهای تبدیل ,
  آموزش تبدیل PDF به Word

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر